Polski Komitet Paraolimpijski organizuje nabór na obóz sportowy dla osób z niepełnosprawnością, który odbędzie się w Ośrodku WIELSPIN w Wągrowcu, oraz w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle w terminach: 15-25.10.2017 (Wągrowiec) lub 5-15.11.2017 (Wisła)
Obóz będzie miał charakter sportowo-rehabilitacyjny (boccia, pływanie, crossfit itp.). Organizatorzy zapewniają:
• noclegi: w hotelu/domkach przystosowanych na potrzeby ON – pokoje 2, 3 osobowe,
• wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
• ubezpieczenie.
Natomiast we własnym zakresie pozostaje:
• dojazd na miejsce obozu i powrót (częściowy zwrot kosztów dojazdu),
• odzież sportowa, strój na basen.
Do udziału w obozie kwalifikuje aktualne orzeczenie o niepełnosprawności i aktualna legitymacja studencka (kopię należy przekazać organizatorowi na miejscu w pierwszym dniu obozu). Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
UWAGA: Zgłoszenia należy składać tylko i wyłącznie na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 606913809 - dr Piotra Urbański (proszę nie wysyłać zgłoszeń do Komitetu).