plakat www niepelnosprawni 2017Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję konferencji "Niepełnosprawni na rynku pracy" organizowaną przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Fundację Łódź Akademicka, która odbędzie się w dniu 8 listopada 2017r w Łodzi. W tegorocznej edycji podjęte zostaną tematy dotyczące wsparcia psychologicznego oraz mentorskiego dla osób z niepełnosprawnościami. Celem konferencji będzie również umożliwienie osobom niepełnosprawnym bezpośredniego spotkania z pracodawcami oraz dostępu do udziału w działaniach, które zwiększą ich szansę na znalezienie właściwej dla siebie pracy, praktyki czy stażu. Konferencja będzie również okazją do tego, aby w szerokim gronie specjalistów rozmawiać o problemach osób z niepełnosprawnościami oraz wysłuchać wykładów osób, które swoją niepełnosprawność „przekuły” w sukces  i pokazały, że ich determinacja i siła charakteru mogą pokonać wszystkie przeciwności losu.

Dla osób niepełnosprawnych z orzeczonym stopniem niepełnosprawności (wraz z opiekunami), konferencja jest bezpłatna. Koszt konferencji dla uczestników wydarzenia (bez orzeczenia o stopniu niepełnosprawności) – 150 zł (zapewnione wyżywienie, materiały konferencyjne, udział we wszystkich wykładach)

Więcej na temat spotkania można przeczytać tutaj…