Plakat spotkania pt: Nakręceni na działanieCentrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wraz z Biblioteką Główną Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach oraz Katedrą Edukacji Inkluzyjnej zapraszają na wykład otwarty pt. "Nakręceni na działanie”. Gośćmi spotkania będą: Pan Marcin Molski - z wykształcenia pedagog. Obecnie pracownik Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie. Radny gminy Sadowne przybliży nam temat: Moje życie z niepełnosprawnością. Pani Aga Osytek - przedsiębiorczyni społeczna, ambasadorka społeczności Głuchych, założycielka Deaf Respect, polska reprezentantka w biegu ze zniczem olimpijskim przed otwarciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018 poprowadzi wykład: Projektowanie kariery zawodowej z sercem. Pani Anna Dyńka z organizatorkami grupy PROkobiety - serii spotkań dla Pań, których celem jest wzajemne inspirowanie się do rozwoju osobistego, poprowadzą warsztaty z projektowania kariery zawodowej.
Serdecznie zapraszamy: 8 marca 2018r., godz.13:15, Wydział Humanistyczny, ul. Żytnia 39, sala 1.5