DSC07768Zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Studentów z Niepełnosprawnościami i Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS, które odbyły się w dniach 20 – 22 kwietnia 2018 r. w Częstochowie. Studenci Niesłyszący UPH w Siedlcach reprezentowali Akademicki Związek Sportowy i zdobyli łącznie 12 pucharów, zarówno w zawodach drużynowych, jak i konkurencjach indywidualnych. Nasza drużyna zajęła 1 miejsce w siatkówce (Mateusz Borowski, Adrian Marcinkiewicz, Patryk Marchewka, Agnieszka Ozga, Konrad Kicinski, Kamil Delimat). Sukcesem zakończyły się również rozgrywki w tenisie stołowym – Pani Agnieszka Ozga, studentka I roku II stopnia Logistyki, zdobyła 2 miejsce w grupie kobiet, a Pan Mateusz Borowski student III roku Pedagogiki SWR – zajął 3 miejsce w grupie mężczyzn. Pan Mateusz Borowski w dyscyplinie bilard zajął 1 miejsce.
Pani Agnieszka Ozga zajęła również 1 miejsce w konkurencji Dart, Pan Konrad Kiciński student I roku drugiego stopnia Zarządzania zajął w tej konkurencji drugie miejsce. Opiekunem grupy z ramienia Uczelni była mgr Halina Grzeszczuk. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych Studentów! Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i Opiekunowi i życzymy dalszych sukcesów!