PLAKAT III CV 4Drodzy Studenci zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu ,,Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV". Stwórz nową, ciekawą i interesującą formę CV. Odpowiedz na jedną z poniższych konkursowych ofert pracy i zwróć na siebie uwagę potencjalnego pracodawcy. Zwycięży osoba, której CV będzie najlepiej odpowiadało wymogom określonym w wybranej ofercie oraz która zaprezentuje swoje kompetencje w najbardziej atrakcyjny sposób. Forma i sposób przygotowania CV zależy tylko od waszej pomysłowości i kreatywności.
Zasady konkursu:
. Weź udział w symulacji postępowania rekrutacyjnego w ubieganiu się o pracę.
2. Wybierz jedną z przygotowanych na potrzeby konkursu ofert pracy zamieszczonych poniżej.
3. Stwórz swoje unikalne CV dostosowane do wybranej oferty pracy. Curriculum Vitae przygotuj w taki sposób, aby było jak najbardziej profesjonalne, a zarazem nietuzinkowe i wyróżniające się na tle pozostałych.
4. Pamiętaj! Informacje zamieszczone w CV nie muszą być zgodne z Twoim rzeczywistym wykształceniem i kompetencjami. Powinny natomiast zawierać takie informacje, które według Ciebie umożliwią aplikowanie na daną ofertę (wykształcenie, doświadczenie, ukończone szkolenia, kursy, nabyte kompetencje, umiejętności itp.) i zdobycie pracy.
5. Komisja konkursowa będzie pełnić role potencjalnego pracodawcy wybierając finalistów spośród nadesłanych dokumentów aplikacyjnych.
6. Finaliści zaprezentują swoje CV podczas gali finałowej, na której poznamy zwycięzców i zostaną wręczone nagrody.
Do zdobycia są wartościowe NAGRODY za: I miejsce – Voucher na Kursy Języka angielskiego o wartości 400 zł do wykorzystania na zajęcia grupowe w szkole Eurolingua, Karnet Open bez ograniczeń siłownia i fitness na miesiąc w Rehmedica Salus, nagroda rzeczowa od firmy Emalco Enamelware; II miejsce - Voucher na Kursy Języka angielskiego o wartości 200 zł; 2 karty rabatowe na Kursy językowe do wykorzystania w Eurolingua; 8 wejść na siłownię i fitness w Rehmedica Salus, nagroda rzeczowa od firmy Emalco Enamelware; III miejsce - 3 karty rabatowe na Kursy językowe do wykorzystania w Eurolingua; 6 wejść na siłownię i fitness w Rehmedica Salus, nagroda rzeczowa od firmy Emalco Enamelware oraz Nagroda publiczności: 2 bony rabatowe na konwersacje na wakacje, 4 wejść na siłownię i fitness w Rehmedica Salus.
Termin zgłoszeń: 4 czerwca 2018 r

Zachęcamy również do odwiedzania strony Biura Karier UPH w Siedlcach i do korzystania z serwisu biurakarier.edu.pl w którym znajdziecie Państwo oferty pracy, praktyk, staży, warsztatów i szkoleń. Serwis znajduje się tutaj...