Serdecznie zapraszamy na Narodowe Czytanie dzieła Stefana Żeromskiego "Przedwiośnie" oraz tekstów Antologii Niepodległości, które odbędzie się 8 września (sobota) w ogrodzie przy pałacu Ogińskich w Siedlcach (siedziba Rektoratu Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach, ul. Konarskiego 2) od godziny 13:00. Fragment "Przedwiośnia" w języku migowym przedstawi słuchaczom nasza niesłysząca absolwentka Pani Karolina Gałgan. Jej wystąpienie będzie tłumaczone na język foniczny przez Panią Halinę Grzeszczuk - tłumacza języka migowego.