Serdecznie zapraszamy Kandydatów na Dzień Adaptacyjny, który odbędzie się w czwartek 27 września 2018 r. Udział w imprezie jest bezpłatny. Zapewniamy zajęcia integracyjne, wyżywienie, szkolenie BHP (obowiązkowe – jednocześnie będą Państwo zwolnieni ze szkolenia BHP dla wszystkich studentów), wycieczkę po Bibliotece Głównej UPH oraz wycieczkę po Wydziale Humanistycznym. W programie przewidziane jest spotkanie z władzami Uczelni: Panią Rektor, Dziekanami poszczególnych Wydziałów, pracownikami Centrum oraz wszystkimi osobami działającymi na rzecz studentów z niepełnosprawnością. Dzień ten będzie też okazją do zapoznania się ze strukturą oraz funkcjonowaniem Uczelni. Zapoznacie się Państwo ze specjalistycznymi zajęciami wspomagającymi kształcenie osób z niepełnosprawnością oraz z informacjami na temat pomocy oferowanej przez Centrum m.in. stypendia, pomoc psychologiczna, dowóz na zajęcia, możliwe formy pomocy, usługi tłumaczy języka migowego oraz asystentów osób niepełnosprawnych. Zwieńczeniem naszego spotkania będzie karaoke przy ognisku :-)

Program Dnia Adaptacyjnego...                                                                                                                        SERDECZNIE ZAPRASZAMY