1DDnia 2 grudnia 2018 roku w Chrośli odbył się Dzień Bez Barier z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Impreza została zorganizowana przez Wójta Gminy Dębe Wielkie i Pełnomocnika ds. Osób Niepełnosprawnych Panią Marlenę Jackiewicz - absolwentkę Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych: mgr Beata Gulati – Dyrektor CKiRON, mgr Anna Kowalczyk i mgr Halina Grzeszczuk – konsultanci ds. studentów niepełnosprawnych oraz studentki Katarzyna Kmiołek, Karolina Meszyńska i Agnieszka Ozga.
Reprezentanci Centrum mieli okazję zapoznania uczestników tego wydarzenia z ofertą edukacyjną naszej uczelni oraz dostosowaniem procesu edukacyjnego dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia