Przejdź do strony startowej

plakatSzanowni Państwo!

Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wraz ze Stowarzyszeniem Popierania Edukacji Niepełnosprawnych „Hefajstos” organizuje XIX Dni Integracji, które odbędą się w dniach 15 – 16 maja 2019 r. Partnerami wydarzenia są:  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Siedlcach, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Podczas Dni Integracji organizujemy festiwal piosenki „Piosenka interaktywna”. Celem festiwalu jest wykonanie piosenki w języku alternatywnym: język migowy, Makaton, bobo migi lub gestykulacja. Wybór piosenki jest dowolny. 
Zapraszamy Państwa również do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Mój przyjaciel słoń”. Celem konkursu jest stworzenie dowolną techniką sylwetki słonia, który stałby się przyjacielem, zabawką dla kolegi/koleżanki z niepełnosprawnością.
Zapraszamy Państwa do udziału w festiwalu i konkursie. Przewidziane są nagrody i niespodzianki. Oba przedsięwzięcia skierowane są do uczniów i uczennic, młodzieży i dorosłych, przedszkoli, szkół i placówek na terenie Siedlec i okolic.
Ponadto w ramach Dni Integracji 16 maja 2019 r. odbędzie się szereg warsztatów szkoleniowych z alternatywnych metod komunikacji m.in. bobomigi, alfabet Lorma, PJM, Makaton.
Istnieje również możliwość wystawienia się ze stanowiskami przed budynkiem Wydziału Humanistycznego, lub w holu budynku w razie niepogody.
Dni Integracji – to impreza, w której propagujemy działalność kulturalną, artystyczną
i sportową studentów z niepełnosprawnością.

                                                      SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Program XIX Dni Integracji...
Program warsztatów...
Warsztaty - formularz zgłoszeniowy...
Festiwal piosenki - formularz zgłoszeniowy...
Konkurs plastyczny - formularz zgłoszeniowy...

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesłać na adres Centrum do dnia 10 maja 2019 r.

Zobacz film o nas

Nasze propozycje

box o nas

box kandydaci

box studenci

box pomoc materialna

Dla wykladowców

box savoir

Kontakt

ul. ks. J. Popiełuszki 9 (Budynek Biblioteki Głównej UPH, pokój nr 137)
08-110 Siedlce
tel. 25 643-17-39 
e-mail: ckiron@uph.edu.pl