UWAGA STUDENCI!!!
ważna informacja w związku z zajęciami specjalistycznymi prowadzonymi on-line dla studentów z niepełnosprawnościami. Informujemy, że zajęcia on-line z zajęć specjalistycznych:
  • Lektorat języka angielskiego dla osób z niepełnosprawnością słuchu i innymi problemami w komunikowaniu się,
  • Zajęcia z wychowania fizycznego dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami,
  • Lektorat języka polskiego dla osób z niepełnosprawnością słuchu i innymi problemami w komunikowaniu się,
  • Terapia logopedyczna dla osób z niepełnosprawnością słuchu i innymi problemami w komunikowaniu się
odbywają się poprzez osobne kalendarze, przygotowane przez CKiRON.  Zajęcia są obowiązkowe i brak obecności na nich będzie skutkować niezaliczeniem zajęć. Aby dołączyć do zajęć on-line, należy wybrać odpowiedni blok zajęciowy z nazwiskiem swojego prowadzącego oraz dane zajęcia specjalistyczne, do których jesteście Państwo przypisani.
Więcej informacji tutaj...