na stronDrodzy Studenci ☺
W związku z epidemią SARS-CoV-2, w kraju i wprowadzeniem nauczania zdalnego w naszej uczelni chcielibyśmy poznać Wasze opinie o zajęciach on-line, w których uczestniczycie w ostatnich dniach.
 - Czy sposób prowadzenia zajęć jest dostępny dla Was?
 - Czy macie umożliwiony dostęp do materiałów z zajęć on-line?
 - Czy korzystacie z pomocy asystenta wykonującego notatki, tłumacza języka migowego, bądź innych form pomocy, aby udział w zajęciach przebiegał na równi z innymi studentami?
Nasz zespół CKiRON dołoży wszelkich starań o to, aby mimo nauczania on-line zajęcia i materiały były dostosowane do Waszych potrzeb i aby udział w zajęciach przebiegał bez problemów. Czekamy na Wasze opinie pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przypominamy również że Biuro Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnościami od dnia 18.03. 2020 r. do odwołania pracuje zdalnie, ale jesteśmy cały czas dostępni pod nr tel. 25 643 17 39 i adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dzwońcie i piszcie!!! Jesteśmy z Wami!!!