Firma Altix, będąca największym w Polsce producentem i dystrybutorem oprogramowania i sprzętu specjalistycznego przeznaczonego dla osób niewidomych i słabowidzących, zaprasza studentów i pracowników z niepełnosprawnością wzroku do skorzystania z programów umożliwiających pracę w domu. Osoby, które pracują lub uczą się zdalnie, mogą przez 90 dni używać nieodpłatnie programów powiększających, udźwiękawiających i ubrajlawiających.
Aby uzyskać dostęp do takiego programu należy:
  • złożyć zamówienie indywidualnie, z osobistego adresu e-mail pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • w temacie e-maila prosimy wpisać: "Zamówienie programu - specjalne wsparcie dla użytkowników na czas kwarantanny KORONAWIRUSA".
  • w treści maila prosimy napisać swoje imię, nazwisko, nazwę uczelni oraz nazwę programu, z którego chcą Państwo skorzystać.
  • oferta bezpłatnych licencji programów JAWS, ZoomText, Fusion oraz SuperNova trwa do 30 czerwca 2020 r.

Licencje będą działać przez 90 dni od aktywacji.
Więcej o tych programach i firmie Altix można znaleźć stronie internetowej: www.altix.pl

Zapraszamy do skorzystania