tnmStowarzyszenie na Rzecz Równego Dostępu do Kształcenia "Twoje Nowe Możliwości" zaprasza do skorzystania z form wsparcia dla studentów oraz absolwentów z niepełnosprawnością w okresie epidemii. Poniżej znajdą Państwo propozycje projektów realizowanych przez Stowarzyszenie.
Projekty:
1. Studiuj niezależnie
 - więcej o projekcie na: www.tnm.org.pl/asystent
 - koordynator wsparcia Izabela Rusin - Wilczyńska (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 793 545 078)
2. Centrum Wsparcia Edukacyjno-Zawodowego
 - więcej o projekcie na: www.tnm.org.pl/wsparcie/
 - koordynator wsparcia: Robert Mkrtchyan (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,telefon: 794 754 932)
3. Centrum Adaptacji Materiałów Dydaktycznych
 - więcej o projekcie na: http://www.tnm.org.pl/adaptacja/
 - koordynator wsparcia Grzegorz Wolszczak (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,telefon: 518 294 418)
4. Twoja Nowa Praca
 - więcej o projekcie na: www.tnm.org.pl/absolwent/