Serdecznie zapraszamy nowo przyjętych studentów z niepełnosprawnością na Dzień Adaptacyjny, który odbędzie się w piątek 16 października 2020 r. Zapewniamy, szkolenie z obsługi platformy multimedialnej Google Meet, szkolenie BHP (obowiązkowe – jednocześnie będą Państwo zwolnieni ze szkolenia BHP dla wszystkich studentów), zajęcia integracyjne, wyżywienie wycieczkę po Bibliotece Głównej UPH oraz szkolenie biblioteczne. W programie przewidziane jest spotkanie z władzami Uczelni, pracownikami Centrum oraz wszystkimi osobami działającymi na rzecz studentów z niepełnosprawnością. Dzień ten będzie też okazją do zapoznania się ze strukturą oraz funkcjonowaniem Uczelni. Zapoznacie się Państwo z ofertą Biura Karier, specjalistycznymi zajęciami wspomagającymi kształcenie osób z niepełnosprawnością oraz z informacjami na temat pomocy oferowanej przez Centrum dotyczącymi m.in. stypendiów, pomocy psychologicznej, dowozu na zajęcia, usług tłumaczy języka migowego oraz asystentów wspierających osoby z niepełnosprawnością.

Program Dnia Adaptacyjnego 2020 r

SERDECZNIE ZAPRASZAMY