Przejdź do strony startowej

Plakat Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS Częstochowa 26-28.03.2021 Bowling BilardAkademicki Związek Sportowy realizuje projekt pn. "Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS 2021". Jest to cykl zawodów sportowych zawierający 17 dyscyplin:

boccia,
strzelectwo sportowe,
pływanie, szermierka,
lekka atletyka,
goaball,
e-sport,
badminton,
żeglarstwo,
szachy,
siatkówka na siedząco,
podnoszenie ciężarów,
tenis stołowy,
paranarciarstwo alpejskie,
parasnowboard,
bilard i bowling,

 

które w tym roku zostaną rozegrane.

W dniach 26 - 28.03.2021r. w Częstochowie odbędą się Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w Bowlingu i Bilardzie. Impreza skupia zawodniczki i zawodników o różnym stopniu posiadanych umiejętności.

Nieistotne czy są to osoby, które kiedykolwiek grały w bilard lub bowling, czy wywodzą się z tej grupy osób, które mają chrapkę na medal - te zawody są dla wszystkich!

Dla osób, które zakwalifikują się do udziału w zawodach organizator zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie. Po stronie uczestnika pozostaje tylko koszt dojazdu. W zawodach biorą udział studentki i studenci z niepełnosprawnościami z całej Polski. Zapraszamy do włączenia się i integracji w tej wyjątkowej, sportowej imprezie. Nabór trwa do 14.03.2021r. do godz. 20:00.
Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ...
Komunikat Mistrzostw, ramowy program oraz dokumenty niezbędne do wypełnienia znajdują się TUTAJ... Zapraszamy również do odwiedzenia fanpage'a IMPAZS, ktory znajduje sie TUTAJ...

Wszystkich chętnych studentów z niepełnosprawnością do uczestnictwa w zawodach zapraszamy do zgłaszania się do Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnościami.

Nasze propozycje

box o nas

box kandydaci

box studenci

box pomoc materialna

Dla wykladowców

box savoir

Kontakt

ul. ks. J. Popiełuszki 9 (Budynek Biblioteki Głównej UPH, pokój nr 137)
08-110 Siedlce
tel. 25 643-17-39 
e-mail: ckiron@uph.edu.pl